Non-scripted
Paramparça Dizi

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Mine Tugay, Alina Boz, Leyla Tanlar ve Barış Falay'ın paylaştığı paylaştığı fenomen dizi Paramparça Star ekranlarında.

» Paramparça Web Sitesi

Non-scripted
Big Brother Türkiye Yarışma Programı

Dünyayı kasıp kavuran Big Brother, Asuman Krause'nin sunumuyla Star ekranlarında yayınlandı. Dev prodüksiyonu ve 1 milyon TL ödülü ile Big Brother Türkiye'nin final gecesi kazananı Sinan oldu.

» Big Brother Youtube Kanalı

Non-scripted
İlker Ayrık ile Var Mısınız Yok Musunuz Yarışma Programı

Efsane yarışma Var Mısın Yok Musun İlker Ayrık farkı ile ekranlara döndü. Endemol Shine Türkiye ve Pervasız Yapım ortak yapımı ile Var Mısınız Yok Musunuz 500.000 büyük ödülü ve bol eğlencesi ile 35 bölüm Star ekranlarında ekranlara geldi.

» Var Mısınız Yok Musunuz Youtube Kanalı

Non-scripted
Kördüğüm Dizi

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Saadet Işıl Aksoy, Rojda Demirer, Mehmet Aslantuğ gibi çok geniş bir oyuncu kadrosu ile ekranlara gelen Kördüğüm, FOX ekranlarında 31 bölüm izleyici ile buluştu...

» Kördüğüm Youtube Kanalı

Non-scripted
Kış Güneşi Dizi

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in paylaştığı Kış Güneşi dizisi Show TV ekranlarında 18 bölüm izleyici ile buluştu.

» Kış Güneşi Web Sitesi

Non-scripted
Kaçma Birader Sinema Filmi

Birbirinden orijinal üyeleri olan Yozgatlı Kolçak ailesi, en küçük oğullarının sevdiği kızın peşinden İstanbul'a gelmesi üzerine cümbür cemaat İstanbul'a giderler. Ancak hiç tanımadıkları Taksim'de başlarına gelmedik kalmaz. Aile üyeleri yaşadıkları bütün olaylarla Yozgat usulünce baş edecektir. Filmin senaryosu Kardeş Payı'nı yaratmış Emrah-Murat Kaman Kardeşler'e ait. Filmin başrollerini ise Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke ve Mehmet Cihan Ercan paylaştı. Kaçma Birader 4 Mart 2016 tarihinde vizyona girerek sinema severler ile buluştu.

» Fragmanı İzle 

Non-scripted
Dünyanın En Güzel Kokusu Sinema Filmi

Birçok ilişki yaşamış, ancak artık aşktan sıkılmış, dağınık ve hoyrat bir söz yazarı olan Hakan (Rıza Kocaoğlu) ile onun en zor zamanlarında bile yanında olan, ancak hayattan fazla bir beklentisi bulunmayan Derya'nın (Tuba Ünsal) arasındaki ilişkiyi konu eden filmin çekimleri İstanbul ve Amsterdam'da yapıldı. Dünyanın En Güzel Kokusu 12 Şubat 2016 tarihinde vizyona girdi.

» Fragmanı İzle

Non-scripted
Cevap Sende Yarışma Programı

Cevaplarını seyircide arayan Türkiye'nin ilk interaktif yarışması "Cevap Sende" Anıl İlter'in sunumuyla ATV ekranlarında...

» Cevap Sende Web Sitesi

Non-scripted
Serçe Sarayı Dizi

Star ekranlarında yayınlanan, başrollerini Songül Öden ve Mert Fırat'ın paylaştığı dizinin başrollerini Türkiye, Ortadoğu ve Arap Yarımadası'nda milyonlarca hayranı olan Songül Öden ile başarılı oyuncu Mert Fırat paylaştı.

» Serçe Sarayı Youtube Kanalı

Non-scripted
Max Maceraları Kahramanlar Takımı Yarışma Programı

Max Maceraları Kahramanlar Takımı yarışma programı, Endemol Shine Turkey yapımı ile Serhan Arslan'ın sempatik sunumuyla Disney Channel ekranlarında 2. sezonuyla yayınlanıyor.

» Aslanmax Web Sitesi

Non-scripted
Sevdam Alabora Dizi

Başrollerinde Kadir Doğulu, Elçin Sangu, Mustafa Avkıran, İlker Kızmaz, Gökçe Yanardağ, Sacide Taşaner'in yer aldığı Sevdam Alabora dizisi ATV ekranlarında yayınlandı.

» Sevdam Alabora Web Sitesi

Non-scripted
Mehmet Ali Erbil ile Eyvah Düşüyorum Yarışma Programı

Türk televizyonlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Eyvah Düşüyorum Mehmet Ali Erbil'in sunumuyla sorulara doğru yanıtı veremeyen yarışmacılara 'serbest düşüş' yaşatmaya Star'da devam ediyor...

» Eyvah Düşüyorum Web Sitesi

Canlı Para Yarışma Programı

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol’ün dünyada 54 ülkede yayınlanan, BAFTA 2011 Ödülü sahibi efsane programı BİR MİLYON CANLI PARA, SHOW TV’DE Engin Altan Düzyatan, FOX TV’de Murat Başoğlu ve KANAL D’de Mesut Yar’ın sunumuyla Türkiye’de kırılması güç ödül rekoruna ulaştı. Yarışmacı çiftlere 1 Milyon Lira Nakit Parayı programın sonunda değil başında veren program BİR MİLYON CANLI PARA, öğretim görevlisinden ev hanımına binlerce kişiyi hayallerine kavuşturmaya devam ediyor.

» Canlı Para Web Sitesi

3+1 Gece Şovu

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un Star ekranlarında yayınlanmış olan gece şovu 3+1, yayın süresi boyunca en çok izlenen ve sosyal medyada en çok ses getiren yapımladan biri oldu...

» 3+1 Web Sitesi

Benzemez Kimse Sana Yarışma Programı

Seyfi Dursunoğlu, Hande Ataizi ve Erol Evgin'den oluşan müthiş jürisiyle ve 8 ünlü yarışmacısı ile her hafta yarışmacılarımız efsanevi bir şarkıcıyı canlandırıyorlar. Her haftanın birincisi kazandığı ödülü adına yarıştığı hayır kurumuna bağışlıyor...

» Benzemez Kimse Sana Web Sitesi

Eser Yenenler ile Eyvah Düşüyorum Yarışma Programı

Eser Yenenlerin samimi ve eğlenceli sunumuyla Eyvah Düşüyorum, Türk televizyonlarının en sevilen yarışmalarından biri oldu. Sorulara doğru yanıtı veremeyen yarışmacılara 'serbest düşüş' yaşatan yarışma Star'da...

» Eyvah Düşüyorum Web Sitesi

Film Gibi Reality Show

Hüzün ve mutlulukların bir arada yaşandığı Deniz Uğur ile Film Gibi Star ekranlarında yayınlandı.

» Film Gibi Web Sitesi

Wipeout Yarışma Programı

Çekimleri Arjantin’de gerçekleşen bu akıl almaz eğlence için dünyanın en büyük yarışma parkuru kuruldu ve tüm dünya ülkeleri, bu eğlenceyi izleyicileriyle buluşturabilmek için Arjantin’in yollarını tutuyor. Türkiye'de 3. sezonuna giren Wipeout Show TV ekranlarında yepyeni Türk-Yunan rekabeti ile izleyiciyle buluşuyor. Eğlence yeni oyunlarla şenlenerek devam ediyor, yarışmacıların tarumarlıkları izleyenleri gülme krizine sokuyor.

» Wipeout Programı Web Sitesi

Var Mısın Yok Musun Yarışma Programı

Türk Televizyon tarihinin en sevilen yarışma programı Var Mısın Yok Musun canlı yayın ile Asuman Krause'nin sunumuyla FOX TV ve Ahmet Çakar'ın sunumuyla Show Tv'de, yayınlandı. 22 yarışmacısına Hamdi Bey'in teklifleriyle heyecanlı dakikalar yaşatıyor.

» Var Mısın Yok Musun Programı Web Sitesi

Non-scripted
Star Akademi Yarışma Programı

Çekimleri İstanbul'da gerçekleşen ve Türk Televizyon tarihinin en ihtişamlı sahnelerinden biri hazırlanan Star Akademi'de yarışmacılar Türkiye'nin yeni starı olmak için her hafta canlı yayında performanslarını sergilediler. Duayen müzisyen Atilla Özdemiroğlu yönetiminde uzman akademi eğitmenleri yanında Ajda Pekkan, Ertuğrul Özkök, Sertab Erener ve Samsun Demir'den oluşan dev jürisi ile Star TV'de
Endemol Türkiye prodüksiyonu ile hazırlanan Star Akademi, 2011 yazına
damgasını vurdu.

Fear Factor Yarışma Programı

Star TV'de 3 sezon yayınlanan, adrenalin heyecan ve cesareti birarada barındıran "Fear Factor Extreme"i güzel yıldız Asuman Krause sunuyor. Çiftler, bazı etaplarda birlikte bazı etaplarda tek başlarına hız, yükseklik, derinlik, denge faktörlerine meydan okurken, öte yandan korkularıyla savaşıyorlar. Su altındaki kafesten kaçış, yılanlarla dolu varillerin içinde soğukkanlılığını korumak, iri farelerle sıcak temas hali, birbirinden leziz çilekleri sineklerle paylaşmak, 30 metre yükseklikte asılı bir arabadan kurtulmaya çalışmak. Hepsi ve daha fazlası Fear Factor'de!

» Fear Factor Programı Web Sitesi

101 Yarışma Programı

Bay J'nin sunumuyla FOX'ta yayınlanan 101, sıradan bilgi yarışmalarının köküne kibrit suyu döken 101, stüdyoların süklüm püklüm terk edilmesine izin vermeyen bir yarışma. 101 çıkışlı kule, her yarışmacıya özel uğurlama törenleri hazırlarken her bölümde yedi yarışmacı hem bilgilerini sınamak hem de ne kadar cesur olduklarını ölçebilmek için Arjantin’de ki bu kuleye geldiler ve 101 çıkıştan birini kullanarak evlerine geri döndüler. Her dönüş yolu birbirinden eğlenceli, birbirinden heyecanlı ve adrenalin dolu.

» 101 Programı Web Sitesi

3-2-1 Pişir Yarışma Programı

İngiltere’de BBC’de tam on beş yıldır ilgiyle izlenilen “Ready, Steady, Cook” Endemol Türkiye’nin yapımcılığı, Kamil Güler ve Deniz Arcak'ın sunumuyla Türk izleyicisiyle Kanal D ekranlarında buluştu. Sadece İngiliz televizyonlarında değil aynı zamanda dokuz sezondur İtalya’da, Polonya, Norveç, Fransa, Güney Afrika ve Amerika'da da beğeniyle takip edilen yarışma hem pratik mutfağın sırlarını hem de düşük bütçeli lezzetli sofraların püf noktalarını izleyiciyle paylaşıyor.

» 3-2-1 Pişir Programı Web Sitesi

Anlaşma Yarışma Programı

Birbirini yarışma başlarken o an tanıyan 3 yarışmacı birbiri ardına gelen genel kültür sorularını beraber karar vererek ortak bir karar ile anlaşarak yanıtlarlar. 5 tur – toplam 15 soru sonunda eğer 3 yanlış cevap verip yarışmaya veda etmezler ise onları zor bir karar beklemektedir. Tüm sorularda kazandıkları para malesef eşit olarak 3’e bölünmeyecektir. “ANLAŞMA” yarışmasından 1 kişi en çok payı alacak, 2. Kişi orta payı, 3. Kişi ise en az parayla yetinmek zorunda kalacaktır. "Anlaşma" programı Endemol Türkiye yapımı ile Türk Televizyonları'nda TürkMax ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

» Anlaşma Programı Web Sitesi

XXS Yarışma Programı

Çekimleri Arjantin'de kurulan 10.000 m²'lik dev bir stüdyoda gerçekleşen Extra Extra Small, sıra dışı bir maceranın kapılarını aç. Normalden 100 kat büyük bir evde gerçekleştirilen Extra Extra Small, ilk olarak Türkiye için çekildi ve Star TV ekranlarında yayınlandı. Bu yarışmayla birlikte şanslı 30 aile Arjantin'in başkenti sıcacık Buenos Aires'te bir haftalık rüya gibi bir tatil geçirme imkanına da kavuştu.

» XXS Programı Web Sitesi

kemmel Çift Dizi

Başrollerini Tardu Flordun ve Songül Öden'in paylaştığı Mükemmel Çift dizisi Arjantin'in "The Successful Mr. & Mrs. Pells" dizisinden uyarlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin yapımcılığı Endemol Türkiye tarafından gerçekleştirildi.

» Mükemmel Çift Dizisi Web Sitesi

Aşkın Gözü Kördür Reality Show

Bu zamanda kimse aşka inanmıyor diye düşünmeyin… Bu programdaki herkes aşka inanıyor ve gerçek aşkı arıyor. Gözleriyle değil kalpleriyle sevebileceğine inandıkları için Aşkın Gözü Kördür Evin’de buluşuyorlar. Gerçek aşka inanan üç kadın ve üç erkek profesyonel bir ekip tarafından seçilen ruh eşleriyle buluşuyor. Ama bu sıradan bir buluşma değil. Tamamen karanlık bir odada buluşuyorlar ve onları sadece özel kameralar görebiliyor. Aşkın Gözü Kördür programı Türk Televizyonlar'ında Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

Sport
Yılın Annesi Reality Şov

Onlar karşılıksız sevdalandılar, onlar sıkıntıya katlandılar, onlar hep sığınacak bir liman oldular. Fedakar anneler bu programda ortaya çıkıyor. Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran Yılın Annesi'ni ekranların sevilen yüzü Uğur Arslan sundu.
Her kesimden ve her durumdan aday annelerin yer aldığı programda, yaşadıkları her soruna rağmen annelerin problem aşmadaki olağanüstü gücünü izleyenlere gösteriliyor. Programın amacı, bir annenin yaşadığı her sorun karşısında ne kadar güçlü olabileceğini farklı hikayelerle izleyenlere aktarmaktır. Yılın Annesi programı 2008 yılında Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluştu.

Sport
Eşimle Başım Dertte Yarışma Programı

Birbirinden bu kadar farklı ve birbirine bu kadar bağlı olan iki cinsin, hayata bakışlarında farklı yaklaşımlar sergilemeleri doğaldır. Bu nedenle aynı hayatı paylaşırken zıtlaşma ve çekişmeler de kaçınılmaz olur. “Eşimle Başım Dertte ” de bu zıtlıkları keyifli oyunlarla ortaya koyuyor. Hande Ataizi ve Şafak Sezer’in sunduğu programda, her hafta değişen üç ünlü çift, aile hayatlarını seyircilerle paylaşırken, tatlı bir rekabet içinde eşleriyle yarışıyorlar. Erkek işi ya da kadın işi diye ayrılmış birçok uğraşı, eğlenceli oyunlar halinde stüdyoda denerken, zaman zaman stüdyo seyircilerinin de katılımıyla iki cinsin farklılıklarını tüm boyutlarıyla gözler önüne seriyorlar. Eşimle Başım Dertte programı 2008 yılında Star TV'de yayınlandı.